Народження зірок радіоефіру: в Києві презентують перше онлайн радіо «Школа»

narodzhennja zirok radioefiru v kiyevi prezentujut pershe onlajn radio shkola 7208b87 - Народження зірок радіоефіру: в Києві презентують перше онлайн радіо «Школа»

На фестивалі Atlas Weekend в Києві відбудеться презентація першого онлайн радіо «П.О.Р.Ш.» для учнівської столичної молоді міста, про що стало відомо від заступника голови КМДА Валентина Мондриївського. Абревіатура назви розшифровується, як перше онлайн радіо «Школа».

Під час презентації радіо «П.О. Р.Ш.» слухачі дізнаються про нову концепцію шкільного радіомовлення, де кожен зможе стати новою зіркою радіоетеру. Абревіатура ж назви розшифровується, як перше онлайн радіо «Школа».

Отримуйте актуальні новини освіти

З 1 вересня планується надавати можливість  столичним школярам стати зірками радіоефіру та спробувати себе у радіожурналістиці. Під час підготовки до ефіру  ними працюватимуть професійні радіоведучі, медіапсихологи та медіаексперти, які ділитимуться своїм досвідом та надаватимуть корисні порадами. Найближчим часом буде запущений блок новин, в якому радіослухачі дізнаватимуться про найактуальніші освітні події Києва

«Усі охочі матимуть можливість дослідити механізми створення інформаційних потоків, розробляти власні авторські програми та складати музичні підбірки. Окрім того, школярів навчатимуть медіаграмотності, критичному мисленню, а також розкажуть про основи журналістської етики», – зауважив директор КНП «Освітня агенція міста Києва» Бадрі Лолашвілі.

.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *