На платформі Всеукраїнська школа онлайн доповнено та оновлено навчальний контент для учнів 5-11 класів

na platformi vseukrayinska shkola onlajn dopovneno ta onovleno navchalnij kontent dlja uchniv 5 11 klasiv 48646bb - На платформі Всеукраїнська школа онлайн доповнено та оновлено навчальний контент для учнів 5-11 класів

Громадська спілка «Освіторія» за підтримки МОН, Мінцифри, ЮНІСЕФ та у співпраці з УІРО продовжує доповнення та оновлення навчального контенту Всеукраїнської школи онлайн – державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів.

До кінця поточного року на платформу ВШО будуть додані уроки, тести та матеріали для самопідготовки з 18 дисциплін для учнів 5-11 класів, завдяки чому школярі отримають доступ до навчальних програм в повному обсязі. Наразі на платформі налічується 2500 уроків і до кінця року буде додано ще 1000.

Навчальний контент для учнів 5-6 класів буде оновлений відповідно до нових стандартів реформи НУШ у базовій середній освіті, яка від початку навчального року впроваджується в 5-х класах.

Підписатись

Державна цифрова платформа Всеукраїнська школа онлайн має зручний та зрозумілий інтерфейс, що забезпечує простий, безкоштовний, необмежений доступ до навчального контенту для школярів в Україні та за кордоном.

Кожен урок ВШО пройшов 5 рівнів експертної перевірки, зокрема на відповідність навчальній програмі, доступність і недискримінаційність, повністю відповідає інтересам та сприйняттю сучасного школяра. Для викладення та пояснення навчального матеріалу використовуються 3D-моделі, 3D-екскурсії та інтерактивні експозиції музеями світу, елементи гейміфікації та сучасних комп’ютерних ігор (як War Craft) і навіть влучні і такі улюблені серед школярів (і не тільки) меми.

Долучитися до навчання на платформі можна за посиланням.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *