“На Херсонщині росіяни закликають приводити дітей навчатися за російськими програмами, хто відмовиться обіцяють переслідувати”, – Сергій Хлань.

na hersonshhini rosijani zaklikajut privoditi ditej navchatisja za rosijskimi programami hto vidmovitsja obicjajut peresliduvati sergij hlan facef7d - "На Херсонщині росіяни закликають приводити дітей навчатися за російськими програмами, хто відмовиться обіцяють переслідувати", - Сергій Хлань.

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області окупанти мотивують приводити дітей навчатися за російськими програмами у фейкових школах, за це батьки отримуватимуть винагороду в російських рублях. Тих, хто відмовиться обіцяють переслідувати, повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«Окупанти обіцяють, що ті батьки, які поведуть дітей в російські школи будуть отримувати винагороду. В рублях, звісно. А тих, хто відмовиться — будуть переслідувати аж до арешту.

В університети взагалі запрошують на безкоштовне навчання без іспитів. Скоро на вулицях будуть за руки хапати і дипломи роздавати, аби тільки гарну картинку зняти. Бо поки — нічого не вдається», – написав він у Facebook. 

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області росіяни мотивують приводити дітей навчатися за російськими програмами у фейкових школах, за це батьки отримуватимуть винагороду в російських рублях. Тих, хто відмовиться обіцяють переслідувати, повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

 

«Окупанти обіцяють, що ті батьки, які поведуть дітей у російські школи, будуть отримувати винагороду. В рублях, звісно. А тих, хто відмовиться, – будуть переслідувати аж до арешту», – написав він у Facebook.

https://zaxid.net/news/

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *