Дитячий фонд ЮНІСЕФ запустив мобільний застосунок для розвитку дошкільнят

ditjachij fond junisef zapustiv mobilnij zastosunok dlja rozvitku doshkilnjat 4afc5ea - Дитячий фонд ЮНІСЕФ запустив мобільний застосунок для розвитку дошкільнят

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запустив в Україні безкоштовний застосунок “НУМО розвивальні ігри” для дітей віком 3–6 років.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Застосунок “НУМО розвивальні ігри” – безкоштовний додаток українською мовою із різноманітними інтерактивними іграми для дошкільнят, зокрема із завданнями для вивчення мови та математики, розвитку логіки, творчості та інших важливих навичок.

Ігри в застосунку поділені на категорії: за віком, складністю та форматом. Так, за віком ігри поділено для дітей до 3 років, 3–4, 4–5 та 5–6. За складністю завдання у застосунку класифіковано залежно від вікової категорії. За форматом: завдання, ігри, малюнки та цікаві історії, які допоможуть збагатити знання та розвинути важливі навички дитини.

Додаток “НУМО розвивальні ігри” також може працювати офлайн. Для цього його потрібно завантажити та пройти коротку реєстрацію, аби надалі користуватися без з’єднання з мережею.

У МОН зазначають, це важливо, адже в теперішніх умовах родини проводять багато часу у сховищах, дорозі чи намагаються адаптуватися до нового місця, де не завжди є доступний інтернет.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *