На Херсонщині окупанти чинять тиск на батьків, які не віддають своїх дітей на навчання в захоплених школах

na hersonshhini okupanti chinjat tisk na batkiv jaki ne viddajut svoyih ditej na navchannja v zahoplenih shkolah ed9022d - На Херсонщині окупанти чинять тиск на батьків, які не віддають своїх дітей на навчання в захоплених школах

На Херсонщині загарбники планують впровадження російських навчальних стандартів у школах.

 

На директорів шкіл, учителів по всій області чинять колосальний тиск, адже переважна більшість педагогів відмовляється працювати з агресорами за російськими програмами.

 

Окупанти також погрожують виселенням та конфіскацією майна батькам, які не хочуть «російської освіти» для своїх дітей. Для попередження всі батьки, які не подають заяви про навчання своїх дітей до “шкіл” будуть оштрафовані на 148 тис. рублів.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

«На Херсонщині росіяни чинять тиск на батьків, які не віддають своїх дітей на навчання в захоплених школах», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з вересня в області загарбники планують розпочати навчальний рік за російськими програмами. Батькам, які відмовляються віддавати на таке «навчання» своїх дітей, погрожують виселенням та конфіскацією майна. «Для попередження всі батьки, які не подають заяви про навчання своїх дітей до «шкіл» будуть оштрафовані на 148 тис. рублів», – додають в ОВА.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *