Музична премія імені Віктора Косенка оголосила прийом заявок

muzichna premija imeni viktora kosenka ogolosila prijom zajavok 95a3af6 - Музична премія імені Віктора Косенка оголосила прийом заявок

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило конкурс на здобуття премії імені Віктора Косенка 2023 року.

Про це інформує пресслужба МКІП.

Зазначається, що премія присуджується за видатні досягнення у сфері професійної композиторської творчості для дітей та юнацтва громадянам України на конкурсних засадах. Щороку присуджується лише одна премія у розмірі двадцять тисяч гривень.

Підписатись

У МКІП інформують, що на здобуття премії висуваються завершені музичні твори або музичний твір, які були написані та оприлюднені (виконані) протягом останніх п’яти років, але не пізніше, ніж за три місяці до їх висунення на здобуття премії.

Повторно премія може присуджуватися за наявності нових визначних досягнень у сфері професійної композиторської творчості для дітей та юнацтва, але не раніше ніж через п’ять років після попереднього присудження.

Детальніше про умови конкурсу – на сайті Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Як відомо, премія імені Віктора Косенка була започаткована Міністерством культури і мистецтв та Національною спілкою композиторів України. Вона присуджується щорічно за видатні досягнення в галузі музичної творчості для дітей та юнацтва. Першим лауреатом став Валерій Подвала.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *