МОН затвердило оновлений перелік обладнання та інвентарю для шкільних спортзалів

mon zatverdilo onovlenij perelik obladnannja ta inventarju dlja shkilnih sportzaliv 2f56fc1 - МОН затвердило оновлений перелік обладнання та інвентарю для шкільних спортзалів

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений перелік обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

До оновленно Типового переліку додано обладнання і інвентар відповідно до нових, сучасних варіативних модулів, що внесені до оновленої модельної навчальної програми з фізичної культури для закладів загальної середньої освіти.

За допомогою обладнання та інвентарю, представленого у першому та другому розділах Типового переліку, в освітньому процесі реалізовується інваріантна частина навчальних програм, до якої належать теоретико-методичні знання та загальна фізична підготовка, зміст яких втілюється упродовж кожного уроку з фізичної культури.

Підписатись

До третьому розділі – обладнання спеціального призначення відповідно до певного виду спорту, що представлений у вигляді варіативного модуля в начальних програмах.

Типовий перелік забезпечує єдині підходи до оснащення обладнанням та інвентарем фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти державної та комунальної форм власності, що поліпшує освітній процес уроків фізичної культури, а універсальність дає можливість використовувати його у позаурочній діяльності.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *