61 учасник представить студентську збірну України у Всесвітній літній універсіаді

61 uchasnik predstavit studentsku zbirnu ukrayini u vsesvitnij litnij universiadi 9b1532e - 61 учасник представить студентську збірну України у Всесвітній літній універсіаді

З 28 липня до 8 серпня в китайському місті Ченду відбудеться XXXI Всесвітня літня Універсіада.

На змаганнях приблизно 7 тисяч учасників зі 115 країн світу представлятимуть 900 університетів. У 18 видах спорту розіграють 269 комплектів медалей.

Студентську збірну України представить 61 спортсмен — частина вже розпочала тренування в місті Ченду. Вони змагатимуться у 10 видах спорту: легка атлетика, волейбол, бадмінтон, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, стрільба з лука, тхеквондо (ВТФ), дзюдо й ушу.

Стежити за трансляціями з Універсіади можна буде на ТБ-платформі Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) та телеканалі XSPORT.

«Звертаюся до усіх наших уболівальників, до всіх українців по всьому світу: нам потрібна ваша допомога. Тож уболівайте і підтримуйте нас! Цього року ми успішно виступили на кількох потужних змаганнях – Combat Games серед учнів у Сербії, чемпіонаті світу з тхеквондо серед учнів у Мексиці і на чемпіонаті Європи серед університетів. Вибороли багато медалей, тож сподіваємося продовжити переможні традиції і на Універсіаді. Також дякую Збройним силам України — завдяки вам наші юні спортсмени можуть виступати і прославляти країну на міжнародних аренах. Слава Україні! Слава ЗСУ!» — закликав Сергій Чайка, старший тренер учнівської і студентської збірної України з тхеквондо (ВТФ).

А щоб відчути себе за лаштунками змагань, побачити весь ексклюзив з табору збірної України, результати, коментарі спортсменів і тренерів, фото і відео — стежте за фейсбук-сторінками і сайтами Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України і Спортивної студентської спілки України.

«Липень у нас дуже насичений на великі спортивні події. Чемпіонати Європи серед закладів вищої освіти з футболу, бадмінтону, баскетболу 3х3, футзалу, єдиноборств — на усіх цих змаганнях українські студенти є серед найкращих, вибороли багато медалей. Зараз триває чемпіонат світу з футболу серед учнів. І зрештою, топова подія у студентському спорті – Всесвітня літня універсіада в Китаї. Обовʼязково вболівайте за нашу команду. Разом — до перемоги!», — поділився Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України.

Уболіваємо за студентську збірну України, бажаємо спортсменам і спортсменкам успіхів та перемог!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *