МОН продовжує реалізацію проєкту «Клас безпеки» в українських школах

mon prodovzhuye realizaciju proyektu klas bezpeki v ukrayinskih shkolah f1648a8 - МОН продовжує реалізацію проєкту «Клас безпеки» в українських школах

В межах реалізації всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій, в опорному закладі освіти  «Богуславське навчально-виховне об’єднання «Ліцей №3 – Мала академія наук» відкрилася така спеціалізована кімната. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Урочисте відкриття «Класу безпеки» відбулося 11 листопада для учнів початкових класів. Приміщення, в якому знаходиться клас, облаштоване всім необхідним обладнанням та наочністю.

Підписатись

Після урочистого відкриття класу для дітей в ігровій формі провели перший навчальний урок безпеки, а потім пожежники ознайомили їх із сучасним пожежно-рятувальним автомобілем. Діти отримали масу позитивних емоцій та нові знання.

Нагадуємо, що відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік заплановано створення понад 30 класів безпеки у закладах освіти, що належать до комунальної власності обласних рад. Це заклади загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та післядипломної освіти. До роботи у класах безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС, Нацполіції, медичні працівники, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *