МОН підготувало умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

mon pidgotuvalo umovi ta porjadok provedennja vseukrayinskogo konkursu uchitel roku 2024 1b037a1 - МОН підготувало умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Міністерства освіти і науки України умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024». Відповідного листа направлено керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської військових адміністрацій, закладів післядипломної педагогічної освіти.

У МОН наголошують, що при організації першого туру Конкурсу має бути врахована безпекова ситуація в регіоні.

Конкурс проводиться в два тури. Перший тур конкурсу може проходити в один або декілька етапів. Другий тур конкурсу проводиться у два етапи: відбірковий та фінальний.

Вимоги до учасників конкурсу:

  • педагогічний стаж конкурсанта має бути не менше 3-х років на дату реєстрації на конкурс;
  • основним місцем роботи конкурсанта має бути заклад загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти.

Підписатись

Для участі у конкурсі учасники мають в період з 25 вересня до 16 жовтня 2023 зареєструватися за посиланням. Також подається інформаційна картка у строки, що визначені відповідними оргкомітетами першого туру.

Учасників кожного туру конкурсу ознайомлюють з форматом проведення випробувань, критеріями оцінювання не пізніше ніж за два тижні до проведення випробувань. Теми, завдання, питання випробувань визначає голова журі, який забезпечує їх секретність до моменту оприлюднення. Під час проведення випробувань здійснюється відеозапис виступу кожного конкурсанта Відеозаписи випробувань першого туру конкурсу розміщуються на інтернет-ресурсах організаторів.

Оцінювання випробувань усіх турів конкурсу здійснюється за бальною системою та критеріями, затвердженими відповідним журі. Результати оцінювання випробувань першого та другого турів конкурсу доводяться до відома конкурсантів не пізніше наступного після випробування дня.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *