Чи підвищать заробітну плату вчителям з 1 вересня: коментар від МОН

chi pidvishhat zarobitnu platu vchiteljam z 1 veresnja komentar vid mon 311f000 - Чи підвищать заробітну плату вчителям з 1 вересня: коментар від МОН

На розмір заробітної плати вчителя впливає низка факторів. Це різноманітні надбавки, присвоєний розряд, стаж, навантаження, тип навчального закладу, наявність інклюзивного класу тощо.

Останнім часом поширюються чутки щодо збільшення зарплат освітян до 40 тисяч гривень після закінчення війни. Коментуючи таке припущення член комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин повідомив, що таке суттєве підвищення рівня оплати праці матиме «болючі та складні наслідки». Зокрема, доведеться скорочувати школи, проводити сертифікацію вчителів та інше. Тож наразі реалізація цього питання неактуальна.

У МОН наголошують, що наразі зарплата вчителя нижчою ніж середня по країні. Молодий вчитель отримує в загальному 7600 грн, що вдвічі менше середньої зарплати.

Підписатись

Розмір заробітної плати вчителя повинен формуватися з урахування різних чинників. Особлива увага приділяється кваліфікації та іншим досягненням педагога. Однак про реформу оплати праці наразі не йдеться.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *