МОН надало роз’яснення  особливостей розподілу та використання освітньої субвенції у 2023 році 

mon nadalo rozjasnennja nbsposoblivostej rozpodilu ta vikoristannja osvitnoyi subvenciyi u 2023 rocinbsp c05781f - МОН надало роз’яснення  особливостей розподілу та використання освітньої субвенції у 2023 році 

Міністерство освіти і науки України спільно з командою шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International) підготувало інформаційні довідки про розрахунок обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2023 рік. 

Як зауважують у МОН, процес підготовки розподілу  освітньої субвенції між місцевими бюджетами на поточний рік відбувався в складних умовах. Через повномасштабне військове вторгнення рф найпріоритетнішими видатками країни стали напрямки безпекового сектору. У зв’язку з чим загальний обсяг коштів, виділених на освітню субвенцію з держбюджету зменшився на 20%в порівнянні з тогорічним.

Підписатись

Міністерство освіти і науки надало розʼяснення щодо особливостей розподілу та використання освітньої субвенції у 2023 році з урахуванням цих обмежень, яке розміщено за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *