МКІП оголосило мистецький конкурс для кампанії «Україна без бар’єрів»

mkip ogolosilo misteckij konkurs dlja kampaniyi ukrayina bez baryeriv de186be - МКІП оголосило мистецький конкурс для кампанії «Україна без бар’єрів»

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило мистецький конкурс з розроблення моделей інформаційних продуктів, у тому числі графічного характеру, для планування, організації та реалізації інформаційно-просвітницької кампанії «Україна без бар’єрів».

Кінцевий термін подачі заявок та документів на участь у конкурсі (в друкованій та електронній формах) – 3 листопада 2023 року до 15:00.

«Для участі у конкурсі творчі спілки, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, а також інші суб’єкти господарювання подають Конкурсній комісії Міністерства культури та інформаційної політики з організації та проведення мистецьких конкурсів заявку на участь у друкованій та електронній формах за адресою та у строк, визначені в цьому оголошенні, із зазначенням контактних даних уповноваженої особи від учасника», – інформують у відомстві.

Перший етап конкурсу відбудеться як онлайн-голосування за подані проєкти на офіційному вебсайті МКІП вже з 6 по 10 листопада 2023 року. Деталі конкурсу – вимоги, терміни, необхідні документи доступні на сайті МКІП.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *