Мінцифра запускає оновлену платформу Дія.Освіта

mincifra zapuskaye onovlenu platformu dijaosvita 0b57db8 - Мінцифра запускає оновлену платформу Дія.Освіта

Міністерство цифрової трансформації запускає оновлений проєкт Дія.Освіта — національну едьютейнмент-платформу актуальних знань та навичок, де можна безоплатно навчатися в інноваційному й інклюзивному форматі. Це перший у світі проєкт такого масштабу. Офіційна презентація оновленої платформи відбудеться в онлайн-форматі 17 травня о 15:00, інформує Мінцифри.

З початку повномасштабного вторгнення чимало людей втратили роботу — бойові дії тривають там, де раніше були зайняті щонайменше 10 млн працівників. Дія.Освіта — це можливість, зокрема, для внутрішніх переселенців та решти охочих зробити перший крок до нових навичок та нової професії.

Підписатись

Платформа є наступним етапом еволюції проєкту Дія.Цифрова освіта, який стартував у 2020-му і був зосереджений на цифрових навичках та цифровій грамотності. Тепер Дія.Освіта масштабується: разом з провідними компаніями та експертами ми створили понад 50 нових освітніх серіалів та 50 симуляторів про різні професії, а також додали англомовну адаптацію платформи. У день запуску Дія.Освіта платформу презентують:

  • Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації
  • Каран Бхатія, віцепрезидент Google з питань міжнародних справ та суспільної політики (онлайн)
  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
  • Віктор Лях, президент Фонду «Східна Європа»
  • Мікко Гроенберг, в.о. Керівника операційного департаменту КМЄС в Україні
  • Пол Ґьорні, Засновник і CEO BecomingX (онлайн)
  • Юрій Баланюк, Голова національного агентства кваліфікацій

Крім цього, відбудуться дві дискусійні панелі за участі партнерів освітніх серіалів: про потреби роботодавців (Socar, Silpo, balbek bureau, МХП) та про ринок праці (Jooble, Work.ua, Robota.ua).

Зареєструватися на онлайн-трансляцію можна на лендінгу події: https://bit.ly/42qkDJT

Національна платформа Дія.Освіта оновлена з ініціативи Міністерства цифрової трансформації за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *