Міжнародний благодійний фонд savED презентував посібник зі створення цифрових освітніх центрів в школах

mizhnarodnij blagodijnij fond saved prezentuvav posibnik zi stvorennja cifrovih osvitnih centriv v shkolah eb24803 - Міжнародний благодійний фонд savED презентував посібник зі створення цифрових освітніх центрів в школах

Міжнародний благодійний фонд savED розробив хендбук «Цифрові освітні центри», який містить етапи створення цифрових освітніх центрів і алгоритми їхньої роботи. Тут ви знайдете критерії вибору громад, поради з ремонту і навіть наповнення центрів заняттями й активностями.

Цифрові освітні центри від благодійного фонду «savED» (DLCs, Digital learning centers) — це своєрідна «швидка освітня допомога», щоб надати дітям у громадах, що постраждали від війни, доступ до навчання. Освітні центри — затишні, просторі та мають сучасні меблі, техніку та дидактичні матеріали для навчання школярів.

Як наголосила співзасновниця благодійного фонду «savED» Анна Новосад, влітку минулого року команда avED за підтримки міжнародних партнерів створила вже кілька десятків таких освітніх центрів у Київській, Чернігівській, Миколаївській областях, які стали «швидкою допомогою» для громад з відновлення доступу до освіти. За рік вдалося налагодити організацію роботи й адміністрування процесів у центрах, тож у цьому хендбуці зібрали покрокову інструкцію, а також відпрацьовані лайфхаки, як обладнати та облаштувати якісний та корисний освітній центр.

Підписатись

Ті населені пункти, де частково або повністю зруйнована освітня інфраструктура, потребують нових і оперативних рішень, щоб хоча б частково відновити доступ до освіти. Цифрові центри в таких ситуаціях працюють чудово: їх облаштовують швидко та порівняно недорого, наповнюють різними активностями і матеріалами для комфортного навчання та соціалізації дітей.

З допомогою хендбука можна легко обрати заклад, створити простір та почати освітній процес. У посібнику знайдете практичні поради, ілюстрації готових центрів разом з історіями їхніх громад та QR-коди на додаткові джерела.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *