Кошти, передбачені на преміювання кращих учасників ЗНО, можуть перенаправити на оборону країни

koshti peredbacheni na premijuvannja krashhih uchasnikiv zno mozhut perenapraviti na oboronu krayini 66e1692 - Кошти, передбачені на преміювання кращих учасників ЗНО, можуть перенаправити на оборону країни

29 травня 2023 року під час засідання Верховної Ради України ухвалено Постанову щодо реалізації у 2023 році Постанови ВРУ «Про Премію Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти». Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Постановою визначено преміювання кращих учнів та учениці, які:

  • завершили здобуття повної загальної середньої освіти в поточному році;
  • виконали сертифікаційні роботи ЗНО з чотирьох і більше навчальних предметів;
  • отримали загальну суму балів за шкалою 100-200 не менше ніж 790 балів, зокрема 200 балів за щонайменше один із цих навчальних предметів (до обрахунку беруться чотири найвищі особисті результати з тих навчальних предметів, для складання яких учасника зовнішнього незалежного оцінювання було зареєстровано);
  • зараховані у поточному році до закладу вищої освіти в Україні, підписали договір про навчання із закладом вищої освіти України.

Підписатись

Сергій Бабак зауважив, що цьогоріч випускники складатимуть замість ЗНО національний мультипредметний тест. У зв’язку з цим Постанова не може бути реалізована. Комітет запропонував перерозподілити 5 млн грн, передбачені на преміювання учнів, на здійснення заходів для посилення обороноздатності країни.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *