Команда Ukraine Global Faculty анонсує нові лекції, що відбудуться у березні-квітні 2024 року

komanda ukraine global faculty anonsuye novi lekciyi shho vidbudutsja u berezni kvitni 2024 roku 3c8743c - Команда Ukraine Global Faculty анонсує нові лекції, що відбудуться у березні-квітні 2024 року

Команда Ukraine Global Faculty з радістю анонсує нові лекції, що відбудуться у березні-квітні 2024 року за участю провідних міжнародних топспікерів. Реєструйтесь, беріть участь і розширюйте горизонт своїх знань разом з нами! Чекаємо на вашу активну участь на нашій освітній онлайн платформі для особистого та професійного розвитку.

Для тих, хто вперше вирішить приєднатися до великої спільноти UGF: навчання – безкоштовне; всі лекції в синхронному перекладі на українську мову; доступ до запису лекцій – 24/7; можливість задати питання спікеру через Q&A чат; в кінці лекцій – генерація сертифікату про участь.

Приєднуйтесь!

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund за підтримки Міністерство освіти і науки України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.

Онлайн лекція наукової співробітниці Медичного коледжу Бейлора та Університету Райса (США), яка увійшла до рейтингу "Новатори до 35 років" MIT Technology Review Olga Dudchenko – «How to turn a human into a fly».

Дата та час – 14 березня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/rfhmc

Онлайн лекція партнера, зареєстрованого патентного повіреного у Foley Hoag LLP (Boston, MA, USA), який входить до рейтингу Найкращих адвокатів Америки (патентне право), PhD, JD Alexander Akhiezer – «Patent Enforcement».

Дата та час – 21 березня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/rfhor

Онлайн лекція наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інститут системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп'ютерної нейронауки Soledad Gonzalo Cogno – «Clustering And Dimensionality Reduction In Neuroscience».

Дата та час – 26 березня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/rfhpt

Онлайн лекція професора соціальних досліджень та державної політики Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі, доктора історичних наук Georgi Derluguian – «Bronze Age as the First World-System».

Дата та час – 04 квітня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/rfhqz

Онлайн лекція професора Школи комунікації та журналістики Анненберга Південно – Каліфорнійського Університету, консультанта з освітніх технологій (EdTech) та експерта з комунікацій, віце-президента Academic Partnerships Raymond A. Lutzky – «User Experience Design and Affordances».

Дата та час – 09 квітня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/rfhrx

Онлайн лекція виконавчого директора Інституту стратегічного управління ризиками (м. Лондон, Великобританія) David Rubens – «Creating The Next-Generation Risk Management Framework».

Дата та час – 16 квітня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/ejrlw

Онлайн лекція професора університету Дрекселя (Філадельфія, США), засновника та директора Інституту наноматеріалів Е. Дж. Дрекселя, доктора технічних наук Yury Gogotsi – «Discovery of New Nanomaterials – Tiny Flakes that Define the Future of Technology».

Дата та час – 29 квітня 2024 о 19:00

Лінк на реєстрацію – surl.li/rfhus

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *