Про гурт МУР та альбом-мюзикл про поетів Розстріляного відродження Ти [Романтика]

pro gurt mur ta albom mjuzikl pro poetiv rozstriljanogo vidrodzhennja ti romantika 43ccc5b - Про гурт МУР та альбом-мюзикл про поетів Розстріляного відродження Ти [Романтика]

Нещодавно український гурт МУР випустив альбом-мюзикл про поетів Розстріляного відродження і мешканців Будинку "Слово" – Ти [Романтика]. До співавторства залучили поета Сергія Жадана, акторку "95 кварталу" і телеведучу Олену Кравець, одеський рок-гурт "хейтспіч", львівський гурт NAZVA та інших.

Музиканти з МУР називають свій альбом мюзиклом про письменників і закликають слухати його послідовно як суцільну історію: "17 різних композицій – всі треки зв’язані між собою сюжетом, переходять один в одного і дають можливість слухачу "на власні вуха" стати свідком історичних подій".

"Альбом починається треком "Ще до того як колись". У ньому йде зачин – про зраду Павла Тичини. Далі в хронологічній послідовності – події від 1918 року до 1937-го. Усі треки пов’язані один з одним, їх не варто слухати окремо. Наприклад, ми проводимо слухача спочатку новиною, що в Харкові створили будинок “Слово”, потім – репресії, далі – історія про Тичину з його віршем", – коментує автор текстів та ідеї створення альбому Олександр Хоменко.

pro gurt mur ta albom mjuzikl pro poetiv rozstriljanogo vidrodzhennja ti romantika 9e42f95 - Про гурт МУР та альбом-мюзикл про поетів Розстріляного відродження Ти [Романтика]

Вони поклали на музику і римовані оповіді найбуремніший період історії нашої літератури і харківського будинку українських літераторів "Слово", кожен другий мешканець якого був репресований радянською владою.

Джерело

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *