Якщо батьки та діти змушені ночувати в укриттях – можна пропустити перший урок і виспатись, – Оксен Лісовий

jakshho batki ta diti zmusheni nochuvati v ukrittjah mozhna propustiti pershij urok i vispatis oksen lisovij e86f2bf - Якщо батьки та діти змушені ночувати в укриттях - можна пропустити перший урок і виспатись, - Оксен Лісовий

В Україні встановлено черговий антирекорд повітряних тривог, багато з яких відбувають у темну пору доби. За таких обставин – коли батьки та діти змушені ночувати в укриттях – можна пропустити перший урок і виспатись, при цьому не поспішаючи до школи, приміром, на перший урок. Нагода у учнів наздогнати пропущений матеріал завжди буде. 

Саме таку рекомендацію напередодні старту нового навчального року 1 вересня дав міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, наголосивши, що ментальне здоров'я учнів куди важливіше за успішність у школі, пише informator.ua.

Лісовий вважає цілком нормальною ситуацію, коли дитина пропустила ранкові заняття після нічної тривоги. Міністр каже, що після безсонної ночі якість засвоєння знань суттєво страждає, тому краще школяреві дозволити виспатись.

Треба бути реалістами і розуміти, що втомлена дитина навряд зможе сприймати матеріал на уроці та мати необхідний рівень концентрації, – повідомив Лісовий.

Також міністр рекомендує наздоганяти пропущені знання на освітніх платформах, а у випадку, якщо пропущеною виявилась самостійна чи контрольна робота, – школярі мають мати можливість її доздати.

Як діяти на дистанційні під час повітряних тривог

Міністр також рекомендує учителям на дистанційному навчанні у випадку повітряної тривоги зупиняти навчальний процес і спускатися в укриття. 

Треба бути реалістами і розуміти, що втомлена дитина навряд зможе сприймати матеріал на уроці та мати необхідний рівень концентрації, – каже міністр.

Лісовий впевнений, що під час війни важливо зберегти ментальне здоров'я дітей та вчителів. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *