Які чинники впливають на повернення українок з дітьми із-за кордону: результати дослідження

jaki chinniki vplivajut na povernennja ukrayinok z ditmi iz za kordonu rezultati doslidzhennja 053a01a - Які чинники впливають на повернення українок з дітьми із-за кордону: результати дослідження

За результатами дослідження, що було представлено на Українському жіночому конгресі визначено чинники, які можуть вплинути на повернення українок із-за кордону. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Відповідно до результатів, 50% українок зазначили, що хочуть повернути дітей в українську освітню систему. Водночас якість освіти виявилася однією з основних чинників, на яку жінки з дітьми зважаються у разі повернення в Україну.

28% респонденток стверджують, що на їхнє рішення повернутися в Україну, впливатиме, зокрема, можливість обрати для дітей у школі профільні предмети (профілізація).

У МОН наголосили, що наразі українські школи пропонують 27 профілів навчання, але 72% учнів обирають лише 5 із них — переважно гуманітарного напряму.

­ Підписатись

У МОН планують посилити орієнтовність освіти саме на потреби учнів у межах реформ профільної середньої освіти. Відповідно до її концепції учнівство може сформувати власну освітню траєкторію: вибрати те, що насправді цікаво і потрібно для навчання і карʼєри. Водночас заклади освіти повинні формувати як найкращу пропозицію для учнів відповідно до своїх можливостей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *