Google запускає для українців безоплатний курс про ШІ «Основи AI»

google zapuskaye dlja ukrayinciv bezoplatnij kurs pro shi osnovi ai 75d7932 - Google запускає для українців безоплатний курс про ШІ «Основи AI»

Google за підтримки Міністерства цифрової трансформації запускає безоплатний курс «Основи AI», щоб допомогти українцям розвинути практичні навички використання штучного інтелекту та дати можливість застосовувати одразу після навчання. Цей курс буде цікавим для людей як з досвідом у технічних спеціальностях, так і без нього.

Про це повідомляє Мінцифри.

"Курс триватиме чотири тижні: з 16 травня до 8 червня 2023 року. Мета Google — показати українцям, які можливості для посилення бізнесу створюють штучний інтелект (AI — artificial intelligence) та машинне навчання (ML — machine learning). Проєкт розповідає, як прокачати бізнес чи персональний бренд за допомогою цих інструментів", – йдеться в повідомленні.

Підписатись

У програмі лекції та воркшопи, на яких вивчатимуть:

  • Що таке штучний інтелект і для чого він потрібен

  • Готові рішення на основі AI, які можна застосовувати в різних сферах — від маркетингу до управління закладами

  • Стратегії впровадження машинного навчання в компанії

  • Нюанси побудови технічної команди для роботи з ML

  • Як застосовувати готові ML-рішення без досвіду кодування.

Крім цього, учасники курсу «Основи AI» отримають індивідуальні консультації від спікерів Google та інших компаній. А за правильні відповіді у квізах одержать нагороди.

Дізнатися детальну інформацію про курс та зареєструватися можна за посиланням.

Курс «Основи AI» — один з ресурсів для навчання, доступних на платформі Google Знання. Освітній хаб пропонує різні курси, які можуть стати в пригоді людям у роботі, особистому житті чи навчанні. 

Як повідомлялось, Міністерство цифрової трансформації розглядає варіант внесення змін до шкільної програми, які дозволять поглибити знання дітей у сфері штучного інтелекту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *