Global Teacher Prize Ukraine розпочала збір історій незламних освітян

global teacher prize ukraine rozpochala zbir istorij nezlamnih osvitjan 4dbeab4 - Global Teacher Prize Ukraine розпочала збір історій незламних освітян

Національна премія Global Teacher Prize Ukraine, яка з 2017 року щороку відзначає вчителів агентів освітніх змін, розпочинає збір історій про щоденні виклики на освітньому фронті незламних педагогів, які попри війну  продовжують розвивати українську освіту та надавати знання дітям в екстремальних умовах.

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну організатор премії, «Освіторія», адаптувала формат Global Teacher Prize Ukraine до нових умов і почала збирати історії вчителів, щоб задокументувати освітні втрати та зафіксувати пам’ятні кроки, зроблені ними задля збереження освіти. 

Минулого року премія відзначала незламних українських освітян за хоробрість, стійкість, волю та безмежну турботу про дітей під час великої війни та випустила про них збірку «Жити, щоб навчати».

Підписатись

Цьогоріч премія продовжує збирати історії про дивовижних вчителів, які залишаються новаторами в екстремальних умовах, чий професійний досвід і віддана робота з дітьми уособлюють українське вчительство воєнного часу. 

Збір історій триватиме з 25 травня до 1 серпня на сайті Global Teacher Prize Ukraine. Заповнити форму може як сам вчитель, так і його колеги, учні або їхні батьки – обмежень немає.

«Вчителі важливі. Особливо зараз. Вони відбудовують освіту на звільнених землях, продовжують чинити опір в окупації або ж змінили учительську кафедру на окоп і зі зброєю в руках захищають нас на фронті. Вони евакуйовують дітей під обстрілами та тримають тил, підтримуючи своїх учнів та їх родини. Вкрай важливо, щоб всі подвиги наших Вчителів були почуті, жоден не загубився. Тож цьогоріч ми продовжимо розповідати історії вчителів, що заслуговують на всі існуючі нагороди, внесок яких неможливо порівняти чи оцінити. Їхній шлях і досвід мають бути помітними. У такий спосіб ми прагнемо висловити вчителям свою подяку та відзначити важливість їх праці», – говорить Зоя Литвин, засновниця премії Global Teacher Prize Ukraine.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *