Фіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 проводить уроки хімії у тік-ток

finalist premiyi global teacher prize ukraine 2021 provodit uroki himiyi u tik tok 4d3da7f - Фіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 проводить уроки хімії у тік-ток

Гліб Рєпіч, вчитель хімії в онлайн-школі "Атмосферна", став одним з фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine 2021.

Про нього пише видання 24 канал.

Що відомо про вчителя?

Гліб Рєпіч також став переможцем конкурсу Ради молодих учених при МОН у номінації "молодий методист року в галузі хімічних наук".

Перед вчителюванням Гліб Рєпіч будував кар'єру у сфері науки. Хімією педагог цікавився з дитинства, раніше вів власну рубрику на телебаченні та проводив наукові дослідження в Дрезденському технічному університеті.

Перед початком карантину його запросили на роботу у Китай, проте пандемія завадила переїзду. Тож він вирішив піти на роботу у дистанційну школу Києва.

Згодом він почав публікувати цікаві відео з хімічними експериментами у соцмережі тікток. Зараз на Гліба Рєпіча підписані понад 150 тисяч людей, 90% з них – це школярі з України.

“Це не є навчання, це – популяризація. І моє завдання – зацікавити. Якщо дитина вже зацікавлена, то вона знайде, де про це почитати. Адже насправді на ютубі є безліч матеріалу про хімію, сила силенна безкоштовних курсів та уроків”, – каже вчитель.

У майбутньому Гліб Рєпіч планує створити онлайн-курси шкільних предметів профільного рівня, завдяки яким кожен школяр з будь-якого куточка країни зможе отримати якісні знання.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *