Емоційне вигорання вчителів та підвищення рівня стресу учнів: результати дослідження GoGlobal

emocijne vigorannja vchiteliv ta pidvishhennja rivnja stresu uchniv rezultati doslidzhennja goglobal 5b684f1 - Емоційне вигорання вчителів та підвищення рівня стресу учнів: результати дослідження GoGlobal

Ініціативна громадська організація GoGlobal  презентувала результати дослідження, проведеного серед українських освітян та учнів з 25 листопада по 22 грудня 2022 року, щодо змін психічного стану від початку повномасштабної війни. Так, 54% українських учителів відчувають професійне вигоряння, а 75% учнів мають прояви стресу.

У центрі опитування освітян – проблеми адаптації в школах ВПО, зміни в портреті учня, професійне вигоряння й потреба в психологічній допомозі.

80% вчителів поскаржились на підвищення навантаження, в той самий час 54% освітян визнали, що потребують психологічної допомоги. Крім того, педагоги потребують знань та вмінь про те, як діяти в екстремальних ситуаціях (46%), допомогти окремим дітям (37%), справлятися з власним стресом (37%), виявляти ознаки стресу в інших (29%) і вирішувати конфлікти між дітьми (18%).

emocijne vigorannja vchiteliv ta pidvishhennja rivnja stresu uchniv rezultati doslidzhennja goglobal abc2215 - Емоційне вигорання вчителів та підвищення рівня стресу учнів: результати дослідження GoGlobal

 

Під час проведення навчального процесу онлайн учителі відчувають потребу в технічних і практичних аспектах – допомоги з проведенням уроків і втіленням в життя методичних рекомендацій. Також 71% опитаних освітян скаржиться на відсутність інтернету.

Підписатись

Щодо змін у портреті учнів, результати дослідження показали, що 24% відчувають тривожність та стурбованість, 22% – відсутність мотивації до навчання, 16% – розгубленість та неуважність, 13% – апатія-байдужість. Крім того, соціологи зазначають, що діти швидко подорослішали й стали більш серйозними й відповідальними.

emocijne vigorannja vchiteliv ta pidvishhennja rivnja stresu uchniv rezultati doslidzhennja goglobal 6c82c6c - Емоційне вигорання вчителів та підвищення рівня стресу учнів: результати дослідження GoGlobal

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *