Освітян та студентів запрошують взяти участь у проєкті «Школу-вгору»

osvitjan ta studentiv zaproshujut vzjati uchast u proyekti shkolu vgoru 2c10927 - Освітян та студентів запрошують взяти участь у проєкті «Школу-вгору»

Програма проєкту «Школу-вгору» розроблена міжнародними та українськими експертами, вчителями, тренерами та психологами і спрямована на розвиток цифрових компетентностей освітян та опанування ними засад психосоціальної підтримки учнів. У межах проєкту також передбачається оснащення шкіл технічними засобами для роботи.

Протягом року будуть реалізовані активності проєкту, а саме:

  • залучення до роботи у навчальних закладах молодих психологів, які пройшли підготовку в напрямах травмотерапії;
  • посилення компетентностей шкільних психологів і підготовка студентів психологічних факультетів до роботи в навчальних закладах за допомогою тренінгів щодо травм, посттравматичного стресового розладу та гендерно зумовленого насильства;
  • підготовка локальних тренерів/ок із цифрових компетентностей за програмою з компонентом інклюзивного та онлайн-навчання щодо подальшого проведення тренінгів для педагогічного складу школи;
  • надання освітньої підтримки вчителям;
  • закупівля обладнання.

Взяти участь у проєкті зможуть освітяни шкіл Луганської, Дніпропетровської, Чернігівської, Житомирської та Львівської областей. 

Підписатись

Приймання заявок триває до 3 лютого 2023 року. Для цього слід заповнити анкету для шкіл або студентів факультету психології.

Після проведення конкурсного відбору, переможці отримають розклад заходів. Із кожним освітнім закладом планують укласти Меморандум про співпрацю. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *