«Цифровий актив для України»: українські освітяни отримали майже три тисячі ноутбуків

cifrovij aktiv dlja ukrayini ukrayinski osvitjani otrimali majzhe tri tisjachi noutbukiv 45dfde1 - «Цифровий актив для України»: українські освітяни отримали майже три тисячі ноутбуків

У межах проєкту «Цифровий актив для України» учителі з Дніпропетровщини та Донеччини отримали майже три тисячі ноутбуків.  

Про це у Телеграмі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Він зазначив, що вчителі з Дніпропетровщини вже отримали 1 507 ноутбуків, а з Донеччини – 1 350.

Підписатись

«Новий рік розпочинається із реалізації важливих завдань щодо забезпечення освітян сучасними електронними пристроями. Загалом домовлено про доставлення майже 39 тис. ноутбуків для підтримки вчителів у 12 регіонах країни. За цією ініціативою вже передано понад 16 тис. електронних пристроїв», – написав Шкарлет.

cifrovij aktiv dlja ukrayini ukrayinski osvitjani otrimali majzhe tri tisjachi noutbukiv b612381 - «Цифровий актив для України»: українські освітяни отримали майже три тисячі ноутбуків

Чергова партія надійшла в Україну за сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти та проєкту «Цифровий актив для України» компаній HP та Microsoft.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *