Чи повернуться школярі і студенти за парти цього вересня — Оксен Лісовий

chi povernutsja shkoljari i studenti za parti cogo veresnja oksen lisovij b34e022 - Чи повернуться школярі і студенти за парти цього вересня —  Оксен Лісовий

Оксен Лісовий заявив, що Міністерство освіти і науки працює над забезпеченням належних безпекових умов, щоб школярі і студенти повернулися за парти від 1 вересня цього року.

Про це очільник МОН розповів у програмі “Сніданок з 1+1”. Пишуть kontrakty.ua. “Три роки навчання триває онлайн. Є учні, які прийшли в перший клас і жодного разу в школі не були”, — зауважив міністр.

Підписатись

Він продовжив: “Підлітки, які найважливіший для себе етап, особливо в психосоціальному розвитку, прожили без спільноти. Природно, що ці психосоціальні навички не розвивалися — не було першого кохання, не було дружби, не було набуття важливих знань і вмінь для дорослого життя”.

“Природно, що дуже багато людей хочуть повернутися до очного навчання. Наше завдання, як Міністерства освіти і науки, забезпечити тим, хто готовий і хоче повернутися, всі можливості для цього. Але безпекові умови передусім”, — резюмував Оксен Лісовий.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *