Чат-бот для підлітків #ПраваРулять: як навчитися відстоювати свої громадянські права

chat bot dlja pidlitkiv pravaruljat jak navchitisja vidstojuvati svoyi gromadjanski prava 4deff61 - Чат-бот для підлітків #ПраваРулять: як навчитися відстоювати свої громадянські права

ГО «Комунікації для змін» у співпраці зі Службою освітнього омбудсмена та Держспоживслужбою створила  чат-бот для підлітків #ПраваРулять, який допоможе в ігровому форматі навчити дітей відстоювати свої громадянські права. 

В ігровому чат-боті подаються життєві ситуації, в яких порушуються громадянські права віртуального персонажа. Дитина має обрати правильну відповідь та надати віртуальному другові пораду, як діяти. Далі разом з віртуальним другом підліток спостерігає за розвитком подій та аналізує ситуацію.

Кожна запропонована ситуація знайома з життя, а саме:

  • коли вчитель не відпускає в туалет під час уроку;
  • коли в школі змушують носити шкільну форму;
  • коли стаєш свідком булінгу в школі;
  • коли касир у магазині каже «немає решти»;
  • коли змушують платити за випадково пошкоджений товар;
  • коли на ціннику акція, а касир пробиває повну ціну.

Підписатись

За допомогою гри дитина дізнається про свої громадянські права та ситуації, в яких ці права можуть порушуватися, як діяти в кожній з них та на які закони покликатися.  Це допоможе дітям бути впевненими в собі та сприятиме підвищенню рівня їхньої громадянської грамотності. А в результаті — і громадянської активності в дорослому віці.

Чат-бот гра покликана стати джерелом корисного контенту та пізнавальної розваги для підлітків, які проводять багато часу в онлайні. «Проживати» ситуації у грі дитина зможе як самостійно, так і з батьками чи друзями.

Знайти чат-бот гру можна на сайті за посиланням. Добати бота можна у зручному месенджері Telegram, Viber та Facebook.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *