На Волині запрацював черговий освітній хаб

na volini zapracjuvav chergovij osvitnij hab 1f2ad2f - На Волині запрацював черговий освітній хаб

До мережі освітніх хабів долучився черговий центр на Волині, в якому внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів зможуть безкоштовно навчатисяIT-спеціальностей, робочих професій, української та англійської мови, отримати психологічну та емоційну підтримку, допомогу в освоєнні фахових навичок, а також навчатися за державною програмою дітей та підлітків, які цього потребують.

Як зауважив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, у пілотному етапі, який тривав з вересня, взяли участь понад 1 тис. осіб. Нині стартує основний етап. Очікується, що освітній хаб Волині охопить не менше ніж 2,5 тис. дітей та дорослих до кінця поточного року.

«Освітній хаб Волині допомагає українцям, які вимушено перебувають на території Волинської області, визначитись та опанувати нові професії та навички, які допоможуть їм в отриманні роботи або відкритті власної справи задля можливості матеріально забезпечувати себе та сім’ю», – зауважив Голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Підписатись

Сайт мережі українських освітніх хабів.

Телеграм-канал освітнього хабу Волині.

Адреса освітнього хабу Волині: 43000 Волинська область, місто Луцьк, вул. В.Винниченка, 31, ауд. 41, 44.

Координаторка освітнього хабу Волині: Наталія Журавльова, [email protected].

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *