Мала академія наук підготувала добірку освітніх пропозицій для учнів на осінній період поточного року, що сприятимуть формуванню, розвитку та вдосконаленню ключових компетентностей особистості.
GENIUS Olympiad, або «Олімпіада геніїв» — наймасштабніший світовий конкурс наукових і мистецьких екопроєктів, який заснувала організація «Terra Science and Education» у США. Учасниками конкурсу можуть бути учні 8-11 класів, які презентують свої ідеї порятунку світу від глобальної екологічної катастрофи в колі натхненних однодумців із 80 країн світу, а також перед експертами у сферах STEAM і бізнесу.
Проєкт мовної школи МАН «Brainy English» із підготовки до всеукраїнської конференції для юних лідерів — підлітків (діти віком 13-18 років), які прагнуть поділитися власним досвідом, а також шукають можливості для розв’язання локальних і глобальних проблем.
Школа медіаграмотності — проєкт, який ознайомить дітей віком від 8 до 11 років з основними принципами медійної та інформаційної грамотності, навчить критично сприймати інформацію з мережі, розрізняти факти та припущення, а також розуміти, як працює пропаганда.
«МАН-Юніор Ерудит» — наймасовіший конкурс МАН для школярів 5-11 класів, де учні можуть позмагатися у знаннях з історії, астрономії, техніки та екології. Це нагода для учасників показати, як добре вони знаються на археологічних епохах чи вміють вираховувати орбітальну швидкість планет.
«Всеукраїнська історична школа МАН «Бачити як історик: минуле та сьогодення крізь мистецтво» — проєкт для учнів 8-11 класів, який навчить аналізувати пам’ятки мистецтва минулого та сучасності, орієнтуватися в актуальних проблемах історії мистецтв, ознайомить з особливостями створення мистецьких творів у різних регіонах світу та розкаже, як мистецтво допомагає досліджувати події минулого й сьогодення.
Підписатись
Музей науки — перший в Україні державний інтерактивний музей, де відвідувачі можуть взаємодіяти з усіма експонатами. Тут можна на практиці ознайомитися з фізичними, хімічними чи біологічними явищами та науковими здобутками людства. Гості музею можуть потримати в руках моделі людських органів, випробувати на собі оптичні ілюзії чи покористуватися новітніми винаходами, а також узяти участь у наукових подіях.
Проєкт з моніторингу екологічного стану України «Екологічна інспекція» дає можливість учням 9-11 класів дослідити навколишнє середовище, зокрема повітря, воду та ґрунт, у своєму регіоні на основі хіміко-біологічного аналізу.
Проєкт із розвитку професійної освіти «Youth Professional Development for Future» допоможе школярам 8-11 класів визначитися з майбутньою професією. Учасники зможуть приміряти на себе бажану професію та дізнатися про її особливості під час виконання практичних завдань.
Онлайн-курс для учнів 10 класів «Історія України. 10 клас» допоможе осягнути насичений подіями для історії України період 1914–1945 років, критично осмислити досвід українського державотворення та специфіку перебігу політичних, економічних і соціокультурних процесів, зокрема в контексті глобальних конфліктів першої половини XX століття.
Онлайн-курс «Діячі українського державотворення XX століття» — курс про роль особистості в історії українського державотворення, про траєкторії життєвих шляхів, формування ідентичності й політичного становлення. Курс ознайомить із діяльністю українських політичних і державних діячів XX століття завдяки спогадам, свідченням та оцінкам сучасників.
Ознайомитись з більш детальною інформацією по курсам та зареєструватися для участі можна за посиланням.