Актуальні освітні пропозиції для школярів від МАН

aktualni osvitni propoziciyi dlja shkoljariv vid man 5792924 - Актуальні освітні пропозиції для школярів від МАН

Мала академія наук підготувала добірку освітніх пропозицій для учнів на осінній період поточного року, що сприятимуть формуванню, розвитку та вдосконаленню ключових компетентностей особистості.

GENIUS Olympiad, або «Олімпіада геніїв» — наймасштабніший світовий конкурс наукових і мистецьких екопроєктів, який заснувала організація «Terra Science and Education» у США. Учасниками конкурсу можуть бути учні 8-11 класів, які презентують свої ідеї порятунку світу від глобальної екологічної катастрофи в колі натхненних однодумців із 80 країн світу, а також перед експертами у сферах STEAM і бізнесу. 

Проєкт мовної школи МАН «Brainy English» із підготовки до всеукраїнської конференції для юних лідерів — підлітків (діти віком 13-18 років), які прагнуть поділитися власним досвідом, а також шукають можливості для розв’язання локальних і глобальних проблем.

Школа медіаграмотності — проєкт, який ознайомить дітей  віком від 8 до 11 років з основними принципами медійної та інформаційної грамотності, навчить критично сприймати інформацію з мережі, розрізняти факти та припущення, а також розуміти, як працює пропаганда.

«МАН-Юніор Ерудит» — наймасовіший конкурс МАН для школярів 5-11 класів, де учні можуть позмагатися у знаннях з історії, астрономії, техніки та екології. Це нагода для учасників показати, як добре вони знаються на археологічних епохах чи вміють вираховувати орбітальну швидкість планет. 

«Всеукраїнська історична школа МАН «Бачити як історик: минуле та сьогодення крізь мистецтво» — проєкт для учнів 8-11 класів, який навчить аналізувати пам’ятки мистецтва минулого та сучасності, орієнтуватися в актуальних проблемах історії мистецтв, ознайомить з особливостями створення мистецьких творів у різних регіонах світу та розкаже, як мистецтво допомагає досліджувати події минулого й сьогодення. 

Підписатись

Музей науки — перший в Україні державний інтерактивний музей, де відвідувачі можуть взаємодіяти з усіма експонатами. Тут можна на практиці ознайомитися з фізичними, хімічними чи біологічними явищами та науковими здобутками людства. Гості музею можуть потримати в руках моделі людських органів, випробувати на собі оптичні ілюзії чи покористуватися новітніми винаходами, а також узяти участь у наукових подіях. 

Проєкт з моніторингу екологічного стану України «Екологічна інспекція» дає можливість учням 9-11 класів дослідити навколишнє середовище, зокрема повітря, воду та ґрунт, у своєму регіоні на основі хіміко-біологічного аналізу. 

Проєкт із розвитку професійної освіти «Youth Professional Development for Future» допоможе школярам 8-11 класів визначитися з майбутньою професією. Учасники зможуть приміряти на себе бажану професію та дізнатися про її особливості під час виконання практичних завдань.

Онлайн-курс для учнів 10 класів  «Історія України. 10 клас» допоможе осягнути насичений подіями для історії України період 1914–1945 років, критично осмислити досвід українського державотворення та специфіку перебігу політичних, економічних і соціокультурних процесів, зокрема в контексті глобальних конфліктів першої половини XX століття.

Онлайн-курс «Діячі українського державотворення XX століття» — курс про роль особистості в історії українського державотворення, про траєкторії життєвих шляхів, формування ідентичності й політичного становлення. Курс ознайомить із діяльністю українських політичних і державних діячів XX століття завдяки спогадам, свідченням та оцінкам сучасників.

Ознайомитись з більш детальною інформацією по курсам та зареєструватися для участі можна за посиланням.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *