6 жовтня відбудеться Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів

6 zhovtnja vidbudetsja vseukrayinskij urok yednosti dlja shkoljariv 5 11 klasiv yihnih batkiv ta vchiteliv fd75f6f - 6 жовтня відбудеться Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів

6 жовтня о 12:00 Національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики і «Суспільне мовлення» проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків і вчителів.

Цьогоріч глядачі дізнаються, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти і тролі та як розумно споживати інформацію. Також організатори підготували сюрприз для школярів старших класів, про який оголосять під час уроку.

«В умовах російсько-української війни медіаграмотність — це питання ледь не національної безпеки. Для Міністерства освіти і науки це важливо ще й у контексті розвитку реформи Нової української школи, яка закладає засади компетентнісного навчання. Становлення медіаграмотного учнівства — це одне із пріоритетних завдань цієї реформи. Тож цей урок — чудова нагода для учнів, батьків, учителів обʼєднатися в символічному акті для того, щоби розвивати навички критичного мислення й медіаграмотність», — сказав Ігор Хворостяний, генеральний директор директорату шкільної освіти МОН.

Підписатись

Урок транслюватимуть на телеканалі «Суспільне. Культура» й на ютуб-каналі «Перший» 6 жовтня о 12:00, а також повторно 13 жовтня о 9:30. Крім того, о 15:30 його зможуть побачити глядачі місцевих телеканалів «Суспільного». Переглянути урок в інший час можна за посиланням.

Тривалість онлайн-уроку — 30 хвилин, тож учителі матимуть ще 15 хвилин для обговорення прослуханого матеріалу.

Ігор Хворостяний закликає вчителів обовʼязково провести обговорення з учнями щодо тематики, щоб учнівство отримало максимальний ефект від перегляду уроків. Роздаткові матеріали для обговорення можна завантажити за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *