29 тисяч школярів отримали ноутбуки від ЮНІСЕФ

29 tisjach shkoljariv otrimali noutbuki vid junisef e634334 - 29 тисяч школярів отримали ноутбуки від ЮНІСЕФ

В межах підтримки уряду України щодо забезпечення доступу до освіти всіх школярів, в листопаді ЮНІСЕФ надав майже 29 тисяч ноутбуків, щоб учні середнього і старшого шкільного віку з 10 областей.

Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Європейського Союзу, урядів Німеччини, Фінляндії, Республіки Корея та Японії, а також у межах ініціативи «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation. 

Нові пристрої в тимчасове користування отримають діти з-поміж ВПО, учні з інвалідністю, малозабезпечених сімей, діти, позбавлені батьківського піклування, а також з інших вразливих категорій. 

За інформацією МОН, гаджети отримають учні з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Чернігівської, Харківської та Херсонської областей. У співпраці з місцевими органами управління освітою ноутбуки розподілять серед навчальних закладів, які надаватимуть їх у тимчасове користування учням. 

Підписатись

«Там, де очне навчання нині неможливе, через близькість до фронту чи відсутність у школі укриття, наше завдання — забезпечити дітей девайсами для навчання. Гаджет для них — це і про доступ до освіти, і про спілкування з однолітками, і про можливість отримувати підтримку від вчителів. І я вдячний нашим партнерам за всю надану українським дітям допомогу. Це однозначно інвестиція у стале майбутнє», –– наголосив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *