У Бельгії Лоран Саймонс у 11 років закінчив університет: фото

u belgiyi loran sajmons u 11 rokiv zakinchiv universitet foto 50bb7f4 - У Бельгії Лоран Саймонс у 11 років закінчив університет: фото

Місцеве видання повідомило, що він у 8 років закінчив школу, чим вже тоді привернув широку увагу багатьох бельгійських ЗМІ. 

До теми Вступна кампанія-2021 в Україні: терміни, новації та основні правила

А цього року 11-річний бельгієць успішно завершив трирічні курси протягом одного року, паралельно відвідуючи курси з отримання ступеня магістра.

Наймолодший випускник Лоран Саймонс перевищив досягнення інших студентів, отримавши найвищий за всіх рівень оцінки знань у 85%.

u belgiyi loran sajmons u 11 rokiv zakinchiv universitet foto b7dbee6 - У Бельгії Лоран Саймонс у 11 років закінчив університет: фото


Лоран Саймонс в університеті / Фото The Brussels Times

Зазначимо, що хлопець розпочав курс фізики в університеті Антверпена у березні 2020 року.

Після завершення програми бакалавра він приступив до опанування знань на рівні master’s – магістра, при цьому приділяючи увагу як знанням з класичної механіки, так і квантовій фізиці.

Моя мета – це безсмертя. Я хочу отримати можливість замінити якомога більше частин тіла механічними частинами. Я вже намітив шлях до цієї мети. Квантова фізика, яка вивчає найменші частки, може бути початком у цій загадці,
– каже Лоран Саймонс.

Хлопець спочатку вступив до університету Ейндговену, коли йому було дев’ять років. Він міг стати наймолодшою ​​людиною, яка здобула диплом про вищу освіту, проте покинув його через незгоди з нідерландським університетом.

До слова, в Україні 6-річний Марко Данчевський встановив рекорд, згадавши найбільшу кількість країн за контурами карти. Він назвав 196 країн, не зробивши жодної помилки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *