В НАУ заборонили шорти та мініспідниці: дрес-код для студентів

v nau zaboronili shorti ta minispidnici dres kod dlja studentiv 68c7868 - В НАУ заборонили шорти та мініспідниці: дрес-код для студентів

{“@context”:”http://schema.org”,”@type”:”NewsArticle”,”mainEntityOfPage”:{“@type”:”WebPage”,”@id”:”https://education.24tv.ua/nau-zaboronili-shorti-minispidnitsi-dres-kod-dlya-novini-kiyiv_n1680228″},”headline”:”Стриманий макіяж, заборонені шорти та мініспідниці: в НАУ ухвалили дрес-код для студентів”,”articleSection”:”Освіта в Україні”,”keywords”:”Новини України, Освіта, Освіта в Україні, Скандал, Курйозні новини, Студенти, Вища освіта, Київ, Новини Києва”,”articleBody”:”Це додаток до розпорядження ректора НАУ Максима Луцького “Пам’ятка про зовнішній охайний вигляд студентів Національного авіаційного університету”, в якому конкретизується, як повинні одягатися студенти. Зверніть увагу В українські виші можуть повернути російську мову: що ховається у законопроєкті для іноземців Цим документом керівник національного вишу вирішив “підвищити репутацію установи високої культури”. У дрес-коді, підписаному 5 липня 2021 року, міститься 11 заборон для студентів та працівників НАУ. Дрес-код для студентів НАУ Зокрема, у розпорядженні є цікавий пункт про те, що “одяг повинен відповідати зросту, виражати повагу господаря до самого себе і суспільства”. Також у виші студентам заборонено носити: шорти та мініспідниці (її довжина не повинна перевищувати 10 см від коліна), декольте, яскраві сорочки і топи, купальники і халати, одяг з неформальною символікою та атрибутикою, також у студенток та викладачок має бути стриманий макіяж. Як реагують у мережі Користувачі соцмережі відреагували на такі правила про зовнішній вигляд критичними зауваженнями та сарказмом. Деяким людям це нагадало радянський союз, а інші відзначають, що певні пункти дуже дивні. Коментарі користувачів фейсбуку: “Що поганого в неформальній атрибутиці і яскравих сорочках”/>

Це додаток до розпорядження ректора НАУ Максима Луцького “Пам’ятка про зовнішній охайний вигляд студентів Національного авіаційного університету”, в якому конкретизується, як повинні одягатися студенти.

Зверніть увагу В українські виші можуть повернути російську мову: що ховається у законопроєкті для іноземців

Цим документом керівник національного вишу вирішив “підвищити репутацію установи високої культури”. У дрес-коді, підписаному 5 липня 2021 року, міститься 11 заборон для студентів та працівників НАУ.

Дрес-код для студентів НАУ

Зокрема, у розпорядженні є цікавий пункт про те, що “одяг повинен відповідати зросту, виражати повагу господаря до самого себе і суспільства”.

Також у виші студентам заборонено носити:

  • шорти та мініспідниці (її довжина не повинна перевищувати 10 см від коліна),
  • декольте, яскраві сорочки і топи,
  • купальники і халати,
  • одяг з неформальною символікою та атрибутикою,
  • також у студенток та викладачок має бути стриманий макіяж.

Як реагують у мережі

Користувачі соцмережі відреагували на такі правила про зовнішній вигляд критичними зауваженнями та сарказмом. Деяким людям це нагадало радянський союз, а інші відзначають, що певні пункти дуже дивні.

Коментарі користувачів фейсбуку:

  • “Що поганого в неформальній атрибутиці і яскравих сорочках? На тлі депресивно сірих і зелених, як отрута, стін викладачеві було б приємно бачити яскравих студентів, а студентам – на яскравого викладача”.
  • “Боже, як за**ав цей “совок”. Ось людям не йметься “построїти” студентів рядами.
  • “Довжину спідниці, що не перевищує 10 см від коліна можна трактувати як вгору, так і вниз. Тож, тоді цей пункт дозволяє носити міні-спідниці довжиною хоч 5 см”.
  • “Тобто чоловікам можна яскраво фарбуватися, а жінкам ні? Ох, цей сексизм…”
  • “А як визначити рівень яскравості сорочки? Є якісь прилади для вимірювання і стандарт яскравості?”
  • “Що значить класичний одяг? Класичні фрак і вечірнє плаття, класичні шкіряні штани і косуха, класичні хіповські сукні та широкі штани, що там ще з класики?)”

До слова, в українських школах також давно присутня проблема, коли учнів примушують обов’язково носити шкільну форму. Водночас освітній омбудсмен запевняє, що такі вимоги порушують права дітей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *