МОН присвоїло ступінь кандидата наук депутату ОПЗЖ Чорному

mon prisvoyilo stupin kandidata nauk deputatu opzzh chornomu b7e8a11 - МОН присвоїло ступінь кандидата наук депутату ОПЗЖ Чорному

Журналіст Данило Мокрик розповів, що про присвоєння звання кандидата Віктору Чорному йдеться в наказі МОН від 29 червня №735. За його словами, поки всі дивилися футбол, депутату присвоїли науковий ступінь.

До теми Навіщо політикам потрібні наукові ступені: пояснення експерта

Проте Віктор Чорний захистив кандидатську дисертацію з державного управління з такими ж фальсифікаціями, як і його колега Ілля Кива.

Кандидатську він захищав в Міжрегіональній академії управління персоналом в березні цього року. Науковий керівник Киви – Володимир Гурковський – був заступником голови спеціалізованої вченої ради, перед якою захищався Чорний.

До слова, 26 квітня ще один депутат від ОПЗЖ Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію. Вчена рада погодила дисертацію, проте науковий ступінь скандального народного обранця тепер має затвердити Атестаційна комісія МОН.

Міносвіти вже почало перевірку матеріалів щодо присвоєння Киві ступеня кандидата наук. До МОН вже надійшла електронна копія його дисертації.

Цікаво! Під час захисту дисертації Кива осоромився. Один з членів приймальної комісії поставив депутату запитання, однак той уникнув відповіді та сказав, що відповість на нього у наступній роботі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *