Передова фінтех-компанія придбала стартап для навчання дітей – Освіта

peredova finteh kompanija pridbala startap dlja navchannja ditej osvita 33d1a02 - Передова фінтех-компанія придбала стартап для навчання дітей - Освіта

PayGrade – це платформа, яка використовується школами у США. На ній учні мають змогу відкрити рахунок в імітованому віртуальному банку та потренуватись інвестувати – все як у реальному житті, тільки без реальних ризиків втратити справжні гроші.

Цікаво Навчити дитину фінансової грамоти: посібник за віковими категоріями для батьків

Генеральний директор фінтех-компанії Stash Брендон Кріґ розповідає, що сучасна молодь прагне інвестувати, і вони хочуть навчити їх це робити, а також допомогти спланувати особисті фінанси.

Наразі панує масова криза фінансової освіти, а фінансова грамотність досі не є обов’язковим предметом у школах. Діти часто не мають змоги дізнатись про доступні їм грошові інструменти ні у школі, ні вдома,
– заявляє Кріґ.

До цього PayGrade використовували близько 100 тисяч школярів по всій території США, однак тепер стартап планують переіменувати у Stash101 та охопити значно більшу аудиторію користувачів, пропонуючи платформу безкоштовно.

У компанії заявляють, що жодної комерційної вигоди купівля стартапу не має. “Ми прагнемо навчати, а не створити ще одне багатообіцяюче казино для смартфонів у кишенях дітей“, – наголосили у Stash.

Порада! Навчайте власних дітей фінансової грамоти за допомогою матеріалів, знайдених в інтернеті. Роздрукувати їх допоможуть принтери  Canon серії MegaTank, які є простими у використанні та обслуговуванні. Друкуючі голівки та абсорбер (сервісний картридж) легко замінити звичайному користувачу без сторонньої допомоги.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *