Статті

Пасажир, водій чи інструктор: хто ви, коли мовиться про фінанси

pasazhir vodij chi instruktor hto vi koli movitsja pro finansi 3fb9d55 - Пасажир, водій чи інструктор: хто ви, коли мовиться про фінанси

{“@context”:”http://schema.org”,”@type”:”NewsArticle”,”mainEntityOfPage”:{“@type”:”WebPage”,”@id”:”https://education.24tv.ua/pasazhir-vodiy-instruktor-hto-vi-koli-movitsya-pro-finansi_n1689547″},”headline”:”Пасажир, водій чи інструктор: хто ви, коли мовиться про особисті фінанси – тест”,”articleSection”:”Фінансова грамотність”,”keywords”:”Гроші, Тести, Книги, Освіта, Фінансова грамотність”,”articleBody”:”У межах своєї промо-кампанії фінансовий експерт та письменник також створив швидкий тест. З його допомогою можна визначити власний рівень фінансової грамоти за трьома можливими –пасажир, водій або ж інструктор. ЦікавоДодатки, книги, відео: корисні ресурси для власників малого та середнього бізнесу Пасажир, водій чи інструктор”/>

У межах своєї промо-кампанії фінансовий експерт та письменник також створив швидкий тест. З його допомогою можна визначити власний рівень фінансової грамоти за трьома можливими – пасажир, водій або ж інструктор.

Цікаво Додатки, книги, відео: корисні ресурси для власників малого та середнього бізнесу

Пасажир, водій чи інструктор?

Книга O.W.N. I.T. написана як для звичайних читачів, так і для цілих освітніх програм. У своїй праці Демар намагався викласти усі засади фінансової галузі та допомогти читачам досягнути їх довгострокових цілей.

Усе своє життя автор зростав у родині з фінансовими негараздами й намагався розірвати замкнене коло. Тож він вивчав різноманітні техніки, а згодом отримав ліцензію фінансового радника.

Зараз Демар здобув ступінь бакалавра у галузі фінансів у Державному університеті Меріленду, відкрив власний бізнес та має 10 років досвіду роботи у фінансовому секторі. Його книга розкриває проблематику, зокрема, таких фінансових питань:

  • бюджетування;
  • кредитування;
  • заощадження;
  • борги.

pasazhir vodij chi instruktor hto vi koli movitsja pro finansi a43257f - Пасажир, водій чи інструктор: хто ви, коли мовиться про фінанси

Книга про особисті фінанси у вигляді дорожної мапи / Скриншот з сайту Amazon

Порада! Роздруковуйте цікаві матеріали, знайдені в інтернеті, та підвищуйте власний рівень фінансової грамоти. У цьому вам допоможуть принтери Canon серії MegaTank, які є простими у використанні та обслуговуванні. Принтери Canon дозволяють видрукувати до 15 200 сторінок у чорно-білому форматі та до 7 700 сторінок у кольорі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button