Чи готові ваші фінанси до виходу з пандемічної кризи – Освіта

chi gotovi vashi finansi do vihodu z pandemichnoyi krizi osvita 38e1e5b - Чи готові ваші фінанси до виходу з пандемічної кризи - Освіта

Для того, щоб нарешті подолати хворобу, слід вжити ще низки заходів – не тільки на урядовому, але й на сімейному та особистісному рівнях. Як підготувати до виходу з кризи власні фінанси та які купівельні звички варто змінити – далі у матеріалі.

Актуально Краудфандинг та “ангельські” інвестори: 6 способів отримати капітал для бізнесу

Мобільність та витрати

Деякі підприємства та компанії можуть продовжити модель дистанційної чи гібридної роботи, однак точно не всі. З закінченням ковідної кризи в офіси повернеться чимало працівників.

Безліч людей забули, що необхідно витрачатись, зокрема, на громадський транспорт чи паливо для власного авто, щоб добратись до робочого місця.

Тому слід вкотре переглянути власний бюджет, і врахувати до нього витрати, такі як обідні перерви чи обслуговування автомобіля.

Порада! Плануйте сімейний та особистий бюджет комфортно, видруковуючи його за допомогою принтерів  Canon серії MegaTank, які є простими у використанні та обслуговуванні. Друкуючі голівки та абсорбер (сервісний картридж) легко замінити звичайному користувачу без сторонньої допомоги.

Пріоритети та звички

Пандемія змусила багатьох людей замислитись над власним фінансовим становищем. Повертаючись “back to normal”, слід вкотре переглянути свої купівельні та інші фінансові звички.

За час локдаунів з’явилось чимало пропозицій отримати послуги або товари дистанційно. Спробуйте забути про купівлю продуктів чи замовлення готової їжі додому, прогуляйтесь магазинами та порівняйте ціни. Згадайте, як все відбувалось до початку пандемії.

chi gotovi vashi finansi do vihodu z pandemichnoyi krizi osvita 9d47dbe - Чи готові ваші фінанси до виходу з пандемічної кризи - Освіта

Порівнюйте ціни у місцевих магазинах / Фото Pexels

Інвестиції та заощадження

Коронавірус змусив багатьох скоротити витрати та навчитись економити. Однак із нормалізацією ситуації, варто також розглянути можливості відкладати кошти та інвестувати їх.

Економіка буде відновлюватись довше, ніж всі інші галузі загалом, котрі потрапили під негативний вплив кризи. Тому слід подбати про те, щоб гроші не “з’їдала” інфляція.

chi gotovi vashi finansi do vihodu z pandemichnoyi krizi osvita 613b1ba - Чи готові ваші фінанси до виходу з пандемічної кризи - Освіта

Вбережіть заощадження від інфляції / Фото Pexels

Підтримка та добробут

На перших етапах пандемії безліч магазинів та ресторанів змушені були припинити свою діяльність – десь тимчасово, а десь назавжди.

Купуючи товари та послуги у локальних маленьких компаніях, ви не тільки підтримуєте відновлення робочих місць, але й стаєте частинкою відбудови добробуту мікросуспільства, у якому живете.

chi gotovi vashi finansi do vihodu z pandemichnoyi krizi osvita f4e791e - Чи готові ваші фінанси до виходу з пандемічної кризи - Освіта

Підтримуйте локальний бізнес / Фото Pexels

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *