У Росії звільнили директорку школи: не доносила про опозиціонерів

u rosiyi zvilnili direktorku shkoli ne donosila pro opozicioneriv 4eb4f67 - У Росії звільнили директорку школи: не доносила про опозиціонерів

Від жінки вимагали назвати імена тих школярів та педагогів, які підтримують опозиційного політика Олексія Навального.

Читайте також У Москві чоловік вистрелив собі в голову на одиночному пікеті

Звільнили, бо не доносила

У Нижньому Новгороді директорку школи звільнили з посади без пояснення причин. Жінка пропрацювала в навчальному закладі 21 рік, з них 15 років була директоркою. У департаменті освіти міста вже знайшли їй заміну.

Батьки учнів та родичка жінки розповіли, що причиною звільнення стало те, що директорка відмовилась видавати учнів і колег, що ходили на опозиційні мітинги.

Від неї вимагали імена тих, хто ходив на мітинги, а вона ці дані відмовлялася надавати. Всю інформацію просили зливати щодо учасників, про яких їй відомо як директорці,
– розповіла родичка жінки.

Крім того, від педагогині кожних виборів щось вимагали, “але не отримували того, чого хотіли”.

Сім’ї учнів школи вже написали відкритого листа губернатору, в якому оскаржують звільнення директорки.

Боротьба з інакомисленням у Росії

  • У січні 2021 року в чатах учнів Нижнього Новгорода з’являлися рекомендації від керівництва не відвідувати мітинги. Також в деяких школах проводили заняття, на яких закликали уникати масових акцій.
  • У березні у фонд президентських грантів надійшла заявка від місцевої екологічної організації “Змінимо Світ”. Їхній проєкт повинен був відштовхнути молодь від участі в незаконних мітингах і знизити рівень протестних настроїв. Однак його не схвалили.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *