Вчені: учні, які не вивчають математику, можуть мати проблеми з мисленням

vcheni uchni jaki ne vivchajut matematiku mozhut mati problemi z mislennjam a283e29 - Вчені: учні, які не вивчають математику, можуть мати проблеми з мисленням

Вчені з Оксфордського університету провели експеримент, щоб дізнатись, як вивчення математики впливає на мозок.

Про це пише Medical Xpress.

133 студенти віком від 14 до 18 років взяли участь в експерименті, проведеному дослідниками кафедри експериментальної психології Оксфордського університету.

На відміну від більшості країн світу, у Великобританії 16-річні студенти мають право відмовитись вивчати математику. Вчені вирішили вивчити, чи може така відсутність математичної освіти у студентів вплинути на розвиток їх мозку та пізнавальні здібності.

Дослідження показало, що студенти, які не вивчали математику, мали меншу кількість найважливішої хімічної речовини для пластичності мозку (гамма-аміномасляної кислоти) у ключовій ділянці мозку, що бере участь у багатьох важливих когнітивних функціях, включаючи міркування, вирішення проблем, пам’ять та навчання.

Виходячи з кількості хімічних речовин мозку, знайдених у кожного учня, дослідники змогли розрізняти підлітків, які вивчали або не вивчали математику, незалежно від їхніх когнітивних здібностей.

Примітно, що дослідники не виявили відмінностей у хімічному складі мозку до того, як підлітки припинили вивчати математику.

Отримуйте актуальні новини освіти

Керував дослідженням Рой Коен Кадош, професор когнітивної нейронауки в Оксфордському університеті, він сказав: "Хоча ми розпочали цей напрямок досліджень до COVID-19, мені також цікаво, як зменшений доступ до освіти в цілому та математики зокрема (або її відсутність через пандемію) впливає на мозок та когнітивний розвиток дітей та підлітків.

Хоча ми все ще не знаємо про довгостроковий вплив цього переривання, наше дослідження дає важливе розуміння того, як відсутність одного компонента в освіті, математики, може вплинути на мозок і поведінку".

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *