Стартує письменницький конкурс для вчителів TEACH US ABOUT UKRAINE

startuye pismennickij konkurs dlja vchiteliv teach us about ukraine b1d2edb - Стартує письменницький конкурс для вчителів TEACH US ABOUT UKRAINE

Voice of America Learning та освітня фундація GoGlobal проводять письменницький конкурс для вчителів. Його мета — розповісти про Україну для якнайбільшої іноземної аудиторії.

Для того, щоб узяти участь у конкурсі, необхідно написати публіцистичний матеріал англійською мовою, у якому розповісти про улюблене місце, місто, а можливо, про важливі історичні події. Загалом про все, що для вас є важливим і дозволить дізнатися про Україну ще більше. Важливо, щоб цей матеріал був оригінальним і його раніше не публікували на інших ресурсах.

Підписатись

Роботи переможців будуть опубліковані на сайті VOA Learning English у розділі, присвяченому Україні. Також фахівці «Голосу Америки» працюватимуть з авторами-переможцями над розробленням планів уроків, пов'язаних із конкурсними роботами, які будуть опубліковані одночасно з ними.

Дедлайн подання матеріалів 1 листопада.

Детальніше про умови участі за посиланням.

startuye pismennickij konkurs dlja vchiteliv teach us about ukraine a28796b - Стартує письменницький конкурс для вчителів TEACH US ABOUT UKRAINE

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *