Оприлюднили ім’я найкращого студента світу 2023 року

opriljudnili imja najkrashhogo studenta svitu 2023 roku 6190101 - Оприлюднили ім'я найкращого студента світу 2023 року

Представники світової премії Global Student Prize назвали ім’я найкращого студента світу 2023 року. Ним став 24-річний уродженець Південного Судану Ніал Денг.

Він отримав нагороду в Нью-Йорку під час тижня Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у 2023 році, пише 24tv.

Що відомо про Ніала Денга

Ніалу 24 роки. Він біженець із Південного Судану, який провів майже половину свого життя в таборі для біженців Какума в Кенії. Прибув туди, коли йому було 11 років – самотній, без сім'ї після втечі зі свого села на заході Ефіопії після збройного нападу.

Відтоді Ніал допоміг понад 20 тисячам біженців у таборі для біженців Какума в Кенії за допомогою миротворчих, освітніх та підприємницьких програм. Також створив безпечний простір для молодих людей, аби зцілити від отриманої травми.

Підписатись

Хто представляв на конкурсі Україну

  •     Україна також цього року мала свого представника на конкурсі. За перемогу боровся киянин Ян Стародубець.
  •     Хлопець навчається у Київській Малій академії наук. Також працює вчителем для учнів молодших класів.
  •     Він потрапив у рейтинг 50 найкращих учнів світу Global Student Prize (міжнародної студентської премії для кращих студентів-винахідників світу).
  •     Стародубець також навчався дистанційно у межах онлайн-програми Stony Brook School Gravitas в США, паралельно здобуваючи освіту в українській школі.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *