На Мальті школярам під час іспиту дали перекласти передсмертну записку

na malti shkoljaram pid chas ispitu dali pereklasti peredsmertnu zapisku 69f72fe - На Мальті школярам під час іспиту дали перекласти передсмертну записку

Підлітки, віком 15 – 16 років, перекладали прощальний лист чоловіка своїй дружині та дітям. У записці чоловік зізнався, що більше не може жити, адже жінка покинула його.

Читайте також 8-річний український блогер вчить, як компостувати відходи: відео

Який текст перекладали діти

У записці чоловік розповідає, що багато робив для жінки, коли був молодим. Він стверджує, що став старим й бідним, тож дружина покинула його.

Я вирішив померти. Можливо, для мене уготоване інше життя. Можливо, я буду там щасливий. Можливо, я буду в оточенні таких же бідних людей, як і я. Я люблю тебе. Прощавай,
– мовиться у листі.

Як відбувався іспит

Іспит проходив у межах сесії для отримання документу про повну вищу освіту. Він є обов’язковим для вступу до університетів Мальти.

Школярам потрібно було перекласти текст з арабської на англійську та навпаки. До слова, англійський текст був про арабські країни. Натомість арабський — про самогубство.

Комісія вибачилась

Екзаменаційна комісія вибачилася за таке завдання. Пояснили, що текст добирали “на основі своїх професійних знань і досвіду”. Запевнили, що на оцінки інцидент не вплине.

Зверніть увагу! Це не перший випадок, коли комісія обрала суперечливе завдання на іспит. Наприклад, під час екзамену з мальтійської мови на початку червня, учням пропонували написати есе про бійку мальтійців та іноземців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *