Лідери української вищої освіти за рейтингом THE від британського видання Таймс

lideri ukrayinskoyi vishhoyi osviti za rejtingom the vid britanskogo vidannja tajms 2dd0b02 - Лідери української вищої освіти за рейтингом THE від британського видання Таймс

Стали відомі результати рейтингу кращих університетів світу Times Higher Education World University Rankings за 2023 рік від авторитетного британського видання Таймс.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ХНУРЕ.   Повідомляється, що рейтинг THE входить до трійки найбільш впливових у світі, тому опинитися в ньому – честь для будь-якого університету. Показники рейтингу відображають основні завдання університетів – навчання, дослідження, обмін знаннями та розвиток міжнародного співробітництва.   Підписатись Загалом рейтинг проаналізував понад 121 мільйон цитат із понад 15,5 мільйонів наукових публікацій НМД Scopus, відповіді на опитування 40 000 науковців з усього світу і дані від понад 2 500 університетів. Цього року рейтинг охоплює 1799 університетів зі 104 країн проти 1662 торік. Кількість українських ВУЗів зросла до 11.   Перша трійка лідерів вітчизняної вищої освіти:  

  • Сумський державний університет 401-500;
  • Національний університет «Львівська політехніка» 601-800;
  • Харківський національний університет радіоелектроніки 1001-1200.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *