Кампанія «Зробимо професію вчителя привабливою» представляє понад 11 мільйонів вчителів у 51 країні

kampanija zrobimo profesiju vchitelja privablivoju predstavljaye ponad 11 miljoniv vchiteliv u 51 krayini 8fca512 - Кампанія «Зробимо професію вчителя привабливою» представляє понад 11 мільйонів вчителів у 51 країні

«Без вчителів школи – це порожні оболонки, а без науковців не існує вищої освіти. На всіх рівнях освіти кваліфіковані педагоги – основа для забезпечення якісної освіти наступним поколінням.

Скорочення бюджетного фінансування державної освіти, приватизація та нехтування потребами забезпечення потреб вчителів призводять до нестачі педагогів, старіння вчительських кадрів та зниження статусу професії, що створює загрозу якісній освіті для всіх», – такою преамбулою Європейський комітет профспілок освіти презентував нову інформаційну кампанію. 

Представляючи понад 11 мільйонів вчителів у 51 країні, Європейський комітет профспілок освіти ініціював та дав старт загальноєвропейській кампанії «Зробимо професію вчителя привабливою». 

127 членських організацій ЄКПО, серед яких Профспілка працівників освіти і науки України, розробили 10 ключових вимог для підняття престижу вчительської професії. 

Вимоги мають на меті гарантувати належне кадрове забезпечення систем освіти, що фінансуються державою, для надання якісної державної освіти для всіх.

2 жовтня 2023 року, у межах загальноєвропейської кампанії «Зробимо професію вчителя привабливою» стартувала інформаційна акція, присвячена Європейському тижню вчителів, який триватиме з 2 до 6 жовтня. 

Відкриттям стане пізнавальна сесія з видатними спікерами, включаючи Міхаеля Тойча з Європейської Комісії, Генерального директорату з питань освіти та культури, які поділяться своїми думками та ідеями. Крім того, ми раді бачити представників з Німеччини, Болгарії та Португалії, які поділяться цінними думками щодо найкращих практик. 

Цей захід – унікальна можливість поспілкуватися з колегами з усієї Європи, обговорити 10 ключових вимог та виступити на захист привабливості професії вчителя. 

ЄКПО закликатиме політиків у сфері освіти забезпечити добре укомплектовану, якісну державну освіту для всіх.

kampanija zrobimo profesiju vchitelja privablivoju predstavljaye ponad 11 miljoniv vchiteliv u 51 krayini 66e5737 - Кампанія «Зробимо професію вчителя привабливою» представляє понад 11 мільйонів вчителів у 51 країні

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *