Звернення Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета до Дня Української Державності

zvernennja ministra osviti i nauki sergija shkarleta do dnja ukrayinskoyi derzhavnosti 1c2bc76 - Звернення Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета до Дня Української Державності

155-й день війни. Сьогодні у День хрещення Київської Русі Україна вперше відзначає День своєї державності. Свято встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського для вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого, а також як засвідчення поваги до видатних українців – Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського та інших знаменитих представників і представниць національної еліти, відданих борців за державність та незалежність України. 

Незламну українську єдність – ось що утверджує сьогоднішнє свято. Шостий місяць триває протистояння жорстокій агресії рф, вісім років окуповані наш Крим  і частина Донбасу. Ціль ворога – знищити Україну. Та сильне і згуртоване українське суспільство ніколи не дасть цього зробити. Бо у наших душах живе історична пам‘ять: український ген сильніший за будь-який вірус цивілізації. Ми вистоїмо, переможемо і все відновимо. 

Тримаймося!

Ми – сильні!

Ми – Україна

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *