Звернення Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета до Дня молоді

zvernennja ministra osviti i nauki sergija shkarleta do dnja molodi 0a6f35c - Звернення Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета до Дня молоді

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет на сайті МОН з нагоди Дня молоді опублікував звернення. В ньому повідомляється:

Наперекір жорстокій війні в нашій державі, молоді українці активно продовжують дарувати всьому світу свою творчість, натхнення, енергію, самоствердження та любов до життя.

В умовах війни молодь не лише постійно навчається та розвивається, ще й усіляко допомагає захищати фронт. Молоді люди – це відважні захисники і захисниці, волонтери, лікарі, освітяни та науковці, які щодня наближають Україну до перемоги.

Сьогодні, 12 серпня 2022 року, ми відзначаємо День молоді. Дата святкування була змінена та запроваджена Указом Президента України Володимира Зеленського у 2021 році з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України, щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти.

Щиро бажаю молоді України і світу залишатися юними в душі та наполегливими у своїх професійних цілях. Адже завдяки ініціативам та молодим політикам наша країна показує гідний результат непохитності української нації та  держави.

Упевнений, після перемоги кожен юний українець та українка реалізують свої мрії та професійні плани!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *