Звернення Міністра освіти і науки до Дня Незалежності України

zvernennja ministra osviti i nauki do dnja nezalezhnosti ukrayini 7d1e06b - Звернення Міністра освіти і науки до Дня Незалежності України

У 31-шу річницю Незалежності України ми змушені відстоювати цілісність нашої молодої держави.

Наперекір усім викликам, з якими зіштовхнувся український народ, ми продовжуємо розвиватися, прагнемо до економічного добробуту та інтеграції до європейських стандартів. Адже в основі нашого суверенітету та незламності лежать принципи загальнолюдських прав і свобод.

Уже пів року наша держава мужньо і героїчно тримає оборону проти навали російських загарбників, які жорстоко вторглися на нашу землю та посягають на найсвятіше – свободу і незалежність українців.

Але ми не здаємося, ми продовжуємо віддано захищати фронт. Кожен громадянин – на своєму місці. Для освітян, державних діячів та всіх небайдужих стратегічним курсом до відбудови України залишається сфера освіти та науки, адже ми – держава інтелектуалів та інноваторів, які пропонують світу нові конкурентоздатні ідеї та рішення.

Вітаю зі святом! Щиро бажаю сил і терпіння. Ми вистоїмо, ми не здамося. Ми незламні! Україна в нас єдина – і разом ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!

Героям слава!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *