Завершився освітній проєкт «IT for Uni: Bootcamp 2.0» для керівників ЗВО

zavershivsja osvitnij proyekt it for uni bootcamp 20 dlja kerivnikiv zvo 37e7af2 - Завершився освітній проєкт «IT for Uni: Bootcamp 2.0» для керівників ЗВО

Офіційно завершився освітній проєкт Асоціації IT Ukraine «IT for Uni: Bootcamp 2.0» — навчальний курс для керівників закладів вищої освіти з менеджменту та управління на прикладі ІТ-індустрії. Проєкт реалізується Асоціацією IT Ukraine за підтримки МОН, Мінцифри та генерального партнера — банку UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Це вже другий проєкт для представників українських закладів вищої освіти від Асоціації IT Ukraine та ІТ-індустрії. Головна його мета — підвищити рівень кваліфікації працівників освіти та посилити кадровий потенціал України. Ми бачимо великий попит саме на практики менеджменту та управління і готові підтримати представників освіти в їхньому професійному зростанні. Цьогорічний проєкт став масштабнішим, тож ми впевнені, що він матиме суттєвий довгостроковий вплив на поліпшення навчальних та управлінських процесів у закладах освіти. Ми плануємо продовжувати ініціативу й надалі, а також щороку її вдосконалювати та підлаштовувати під потреби освітян», — прокоментувала Марія Шевчук, виконавча директорка IT Ukraine Association.

Навчальний курс був розроблений для керівників ЗВО та охоплював широкий спектр тем, необхідних для ефективного управління сучасним освітнім закладом.

Загалом навчальний курс об'єднав 169 відібраних учасників із 40 міст України. Серед них представники 93 закладів вищої освіти — декани, проректори, директори структурних підрозділів і завідувачі кафедр.

Протягом курсу було відпрацьовано 60 годин освітнього матеріалу, а також 6 додаткових менторських годин. Загалом проєкт залучив 20 партнерів.

Навчальний курс охоплював 10 тематичних модулів, 20 лекцій та 10 воркшопів на такі теми:

  • сучасні інструменти побудови освітніх програм;
  • управління людьми та ресурсами, робота команди;
  • проєктний менеджмент;
  • ефективна комунікація;
  • лідерство та people skills ефективного менеджера;
  • диджиталізація навчальних процесів;
  • ШІ в навчальному процесі;
  • маркетинг;
  • міжнародна співпраця і сучасний бізнес;
  • тренди в освіті 2024–2025.

Найбільш актуальними за відгуками учасників проєкту стали модулі на теми «ШІ в навчальному процесі», «Тренди в освіті 2024–2025», «Ефективна комунікація» та «Проєктний менеджмент».

«Проєкт укотре продемонстрував, що українські ЗВО готові до процесу змін, а освітяни — прагнуть постійно розвиватися. Кількість учасників цього освітнього курсу зросла порівняно з першим. Сподіваюсь, що ця тенденція триватиме й надалі. Зі свого боку Мінцифра продовжить робити все, щоб Україна стала одним із найбільших технологічних хабів світу. Упевнена, що без якісної освіти складно досягнути цієї амбітної мети», — зауважила Діана Ракус, керівниця освітніх проєктів в ІТ Міністерства цифрової трансформації України.

27 червня відбулось офіційне закриття освітнього курсу, на якому спікери поділилися враженнями від участі, а учасники у форматі коротких презентацій розповіли про ідеї змін та реформи, які вони готові запроваджувати у своїх ЗВО для вдосконалення організації навчання, управління та менеджменту навчальними процесами.

«Минулого року ми втілили перший проєкт для представників освіти — це був пілот. Тоді організували програму разом із 5 компаніями — партнерами проєкту. Ми отримали суттєву підтримку його продовження як від учасників, так і від Мінцифри. Цього року ми кардинально оновили програму і залучили більше потужних експертів, тому що розуміємо потребу збільшення та професійного зростання менеджерів в освіті, які мають сучасні управлінські знання», — наголосив Денис Гриньов, віцепрезидент з освітніх питань, Head of EРАМ University in Ukraine.

Проєкт реалізується Асоціацією IT Ukraine за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та генерального партнера — банку UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *