Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин “Мій домашній улюбленець”

zaproshuyemo do uchasti u vseukrayinskomu konkursi ditjachoyi tvorchosti do vsesvitnogo dnja domashnih tvarin mij domashnij uljublenec 7083233 - Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець".

Всесвітній день домашніх тварин відзначається щорічно 30 листопада.

Це свято присвячено відданим і люблячим «братам нашим меншим», які потребують теплоти та турботи. Офіційно воно було затверджено у 1931 році у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників захисту тварин. Головна мета свята — розвинути в людях почуття відповідальності за живих істот й вкотре нагадати суспільству про те, що «воно несе відповідальність за тих, кого приручило».

Домашні тварини, які живуть пліч-о-пліч з людиною, постійно потребують її підтримки, турботи та догляду. Але натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів. Ми маємо піклуватися про наших менших друзів так само, як ми піклуємося одне про одного. Саме тому, освітній портал Алаба за підтримки ТОВ "Освітній Портал" ТМ організовує Всеукраїнський конкурс дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

Основна ціль конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїми витворами мистецтва, які присвячені домашнім улюбленцям.

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 07.10.2022 – 11.12.2022
 • Визначення переможців: 12.12.2022 – 18.12.2022
 • Публікація результатів: 19.12.2022

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Авторська фотографія

 • малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо);  
 • декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, пластилін тощо) 
 • авторська фотографія

Приєднуйтесь до нас у Facebook – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів

Умови та вимоги:

 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми Всеукраїнського конкурсу дитячої до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець".
 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок 50 грн. за посиланням https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558  (В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника https://nimb.ws/bdDfKN)
 • Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї.
 • Після перевірки, на вашу електрону адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі.
  Частина (30%) отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на потреби ЗСУ

Журі визначає переможців конкурсу (1, 2 та 3 місця) в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні дипломи учасників/переможців  будуть надіслані протягом 1-2 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

Подати заявку на участь в конкурсі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *